קידום אתרים בגוגל

תהליך הצמיחה הדיגיטלית שלך מתחיל כאן

קידום אתרים בגוגל(SEO) היא הדרך הטובה ביותר לצרף לקוחות פוטנציאליים לעסק וזאת כיוון שבקידום אורגני אין תשלום ממומן על המיקומים בגוגל וכל העבודה היא עבודה של "מאחורי הקלעים" של איש ה- SEO, כדי לקדם את האתר ולהביא אותו למיקומים גבוהים בתוצאות החיפוש בגוגל. בלי לשלם על קמפיינים ממומנים, האתר שלך יכול להופיע במיקום גבוה בגוגל בצורה טבעית ובכך להזרים אליך לקוחות חדשים מדי יום בלי הצורך להשקיע בתקציבי פרסום גבוהים. על מנת להבין איך עושים את זה ולמי זה מתאים, קרא את המשך המאמר.

קידום אורגני בגוגל

למי מתאים קידום אתרים בגוגל (SEO)

קידום אתרים בגוגל, מתאים לכל בעלי העסקים. מחברות גדולות הפועלות בשוק הבינלאומי ועד עסקים קטנים של עובד עצמאי יחיד הנותן שירות ללקוחותיו.

בקידום אורגני בגוגל רוב התקציב מושקע בבניית האתר בצורה הנכונה כך שגוגל תתעדף אותו על פני אתרים אחרים ותמקם אותו בתוצאות הראשונות בביטויים מסוימים הרלוונטיים לעסק(לדוגמא: עורך דין הנותן שירות בדרום ירצה להתמקם גבוה בביטויים עורך דין בדרום, עורן דין בבאר שבע ועוד).

ניתן לקרוא בהרחבה בעמוד בניית אתרים.

לכל בעל עסק ישנם ביטויי חיפוש מסוימים שרלוונטיים לקידום, בקידום אורגני בוחרים מראש את הביטויים שרוצים להופיע בהם במקומות הראשונים בגוגל ולאחר מכן מתחילים בתהליך הקידום שעשוי לקחת אף מספר חודשים בתחומים תחרותיים.

חשוב להבין, שברגע שהאתר הגיע למיקומים ראשונים בגוגל, הוא יזכה להרבה מאוד כניסות אורגניות שיביאו איתן הרבה מאוד לקוחות חדשים לעסק, בלי להוציא אפילו שקל אחד על פרסום ממומן בגוגל או באחת מהפלטפורמות השונות.

אם כן, חשוב לדעת שיש צורך לתחזק ולשפר את האתר גם כשהוא מופיע במיקומים הגבוהים בגוגל וזאת כדי לא להפסיד בתחרות על המיקומים עם המתחרים ולהישאר כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש.

איך בפועל מתבצע קידום האתר?

קידום האתר On Site-

לקידום אתרים בגוגל יש מעל ל- 250 פרמטרים(בתוך האתר) שצריך לעמוד בהם על מנת לגרום לגוגל לתעדף את האתר שלך על אתרים אחרים ולהציג אותו בתוצאות האורגניות בגוגל.

אנו בסוכנות צמיחה דיגיטלית, לאחר שבנינו עשרות אתרים שמוקמו בתוצאות הראשונות בגוגל, וסיפקו לנו וללקוחותינו הרבה מאוד לקוחות חדשים לעסק. את הניסיון שלנו, שיישמנו על עשרות אתרים בהצלחה רבה, אנו יכולים ליישם גם על האתר שלך ולהקפיץ אותו לתוצאות הראשונות בגוגל.

קידום האתר Off Site-

בקידום אתרים אורגני צריך להשקיע גם מחוץ לאתר על מנת שגוגל יכירו באתר כאתר איכותי וירצו למקם אותו  במיקומים גבוהים.

חלק רב מהפעילות מחוץ לאתר היא להשיג קישורים מאתרים איכותיים לאתר שלך. קישורים בקידום אתרים זה תורה שלימה, וצריך להכיר את כל הפרמטרים השונים כדי להחליט אם קישור מסוים יועיל לאתר או יזיק לאתר.

אנו בסוכנות צמיחה דיגיטלית, נדאג שהקישורים באתר שלך יהיו קישורים איכותיים ביותר שיקפיצו את העסק שלך למיקומים ראשונים בגוגל.

כתיבת מאמרים-

אחד היסודות החשובים ביותר בקידום אתרים אורגני הוא כתיבת מאמרים איכותיים שיספקו ערך מוסף לגולשים שלכם.

כן, ממש כמו שאנו עושים באתר שלנו וכן בשיווקיפדיה שלנו. בעולם קידום האתרים ב- 2019, תוכן הוא הדבר החשוב ביותר בתהליך קידום האתר ולכן חשוב מאוד להקפיד על כתיבת מאמרים איכותיים שיתנו ערך מוסף לגולשים שמחפשים אחר השירות או המוצר שאתם מוכרים.

כתיבת המאמרים מאפשרת לנו למשוך את הגולשים הרלוונטים ביותר עבור העסק ולהציע להם הצעות שיווקיות תוך כדי קריאת המאמר.

אנו בסוכנות צמיחה דיגיטלית, מתמחים בכתיבת שיווקית מותאמת SEO, כך שתוכלו להבטיח לגולשים שלכם את התוכן האיכותי ובעל הערך הרב ביותר שהם יקבלו. ובתמורה לכך הם יהפכו להיות לקוחות משלמים בעסק שלכם.

מעוניין לקדם את האתר דרכינו? בקר בעמוד צור קשר ודבר איתנו.

מעוניין להמשיך להחכים על קידום אורגני בגוגל? כנס לשיווקיפדיה שלנו.

דילוג לתוכן