פרסום ממומן בגוגל

תהליך הצמיחה הדיגיטלית שלך מתחיל כאן

גוגל היא אחת הפלטפורמות המובילות בעולם השיווק הדיגיטלי וזאת מפני שמושכת אליה מאות מיליוני גולשים מכל רחבי העולם. הגולשים בימינו רגילים לחפש בגוגל מידע על כל מוצר\שירות שהם מתכוונים לרכוש. בדיוק בנקודה זו אנו פוגשים את הלקוחות הפוטנציאלים שלכם בגוגל, מציגים להם תוכן שיווקי שיניע אותם להשתמש בשירות\המוצר שלכם, ובכך מגדילים את פעילות העסק משמעותית וממריאים בתהליך הצמיחה הדיגיטלית.

פרסום בגוגל

למי מתאים פרסום בגוגל?

פרסום בגוגל מתאים לכל בעלי העסקים בארץ, שרוצים להגיע לקהל לקוחות פוטנציאלי, למשוך אותו ולהוביל אותו להיות לקוח משלם בעסק שלהם.

בגוגל מתבצעים הרבה מאוד חיפושים על ידי גולשים שמחפשים בעל עסק\מוצר תוך כדי שהם בכוונת רכישה גבוהה, לדוגמה- לקוח שיחפש: "טלוויזיה LG 50 אינץ' תל אביב פתוח", הוא לקוח שמוכוון רכישה מאוד ובמידה וימצא אתר שיציע לו את מה שהוא חיפש, רוב הסיכויים שיבצע הזמנה מבית העסק ויבחר לרכוש את הטלוויזיה שלו דרכו.

אותו עניין מתאים בדיוק לכל שאר תחומי הפעילות בארץ לדוגמה: "עורך דין פלילי בתל אביב מומלץ" או "ייעוץ עסקי מומלץ חוות דעת" "חנות קניית תמונות לבית תל אביב".

העבודה שלנו היא להיכנס לראש של הלקוחות שלכם ולדעת בדיוק מה הם יחפשו בגוגל על מנת למצוא את השירות\מוצר שלכם.

ברגע שיפגשו אותנו בגוגל, נדאג שדפי הנחיתה\ האתרים השיווקיים שבנינו יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר ויובילו את הגולשים להיות לקוחות משלמים בעסק שלכם.

אתם יכולים לקרוא עוד על האתרים האיכותיים שאנו בונים בעמוד בניית אתרים.

מעוניין לפרסם בגוגל דרכינו? בקר בעמוד צור קשר ודבר איתנו.

מעוניין להמשיך להחכים על פרסום בגוגל? כנס לשיווקיפדיה שלנו.

דילוג לתוכן