לידים לגננים

פרסום גינון באינטרנט

לידים לגננים מהווים דרך יעילה להגדלת המכירות בעסק, גיוס קהלים חדשים וחיזוק המוניטין של העסק.

בין אם עסק הגינון שלך פועל בעיר מסוימת, או שאתה מעוניין להרחיב את הפעילות לערים נוספות- לידים הם מה שיסייע לך להשגת המטרה.

לידים לגננים

לידים לגננים- פרסום גינון באינטרנט

אנו נספק לך לידים חמים ואיכותיים על מנת לסייע לחברת הגינון שלך לצמוח.

לפני התחלתו של קמפיין אינטרנטי יש לענות על השאלות הבאות:

  1. האם חברת הגינון פועלת בפריסה מקומית? פריסה אזורית? פריסה ארצית?לכל חברה מטרות משלה. לדוגמא, במידה והעסק שלך פועל רק בפתח תקווה- אנו נתאים את אסטרטגיית השיווק לעיר פתח תקווה. כלומר, במקרה זה- יהיה נכון לפרסם את עסק הגינון שלך תחת מילות המפתח "חברת גינון בפתח תקווה", "גנן בפתח תקווה" וכו'.
  2. האם לחברת הגינון שלך יש אתר תדמית? האם לקוחות שמחפשים אותך באינטרנט יכולים למצוא אותך? ישנה חשיבות רבה לנוכחות ברשת בשנים האחרונות. יותר ויותר משתמשים מחפשים באינטרנט מידע על השירות לפני שהם רוכשים אותו. כלומר, לא מעט משתמשים יחפשו אותך באינטרנט. הם יחפשו אותך כדי לקרוא ביקורות וכמובן, לראות תמונות של עבודות שביצעת.
  3. האם ניסית בעבר לשווק באינטרנט? שיווק באינטרנט לחברת גינון אינו נושא פשוט ויש להתאים את הקמפיין לצרכים הספציפיים של חברת הגינון. לא כל חברות הגינון הן אותו הדבר. גננים נבדלים אחד מהשני באזור הפעילות, בכמות העבודה אותה הם מסוגלים לבצע, בכמות העובדים ובקהל אליו הם פונים. יש לוודא שהלידים שתקבלו כתוצאה מהקמפיין- יתאימו לצרכי החברה.

רוצה להתחיל לצמוח?

מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם האפשרי

מעוניין לשמוע עוד על לידים לגננים ועל איך הם יקדמו את העסק שלך?

עבור לעמוד לידים לעסקים על ידי לחיצה כאן.

לחץ לחזרה לדף הבית צמיחה דיגיטלית.

דילוג לתוכן